Kontakt Wysyłka Klienci hurtowi Regulamin zakupów O Sklepie  
Internetowy sklep terrarystyczny - Pirania Internetowy sklep terrarystyczny - Pirania
Koszyk Logowanie Pomoc
Newsletter
 

Pirania ::

Wysyłka

WYSYŁKA

ZWIERZĘTA ŻYWE

1. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za wysyłane zwierzęta. Nie wysyłamy zwierząt za pobraniem.
2. Formy wysyłki:

PKP

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową zwierząt na terenie całego kraju. Jeżeli oczywiście jest bezpośrednie połączenie PKP Zwierzęta wysyłamy przesyłką konduktorską - koszt 25zł. Szczegóły zamówienia ustalamy telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Przesyłka następuje po uprzedniej wpłacie na konto, które podam osobiście zainteresowanemu. Zamówienie zostanie zrealizowane w najbliższy weekend od chwili otrzymania pieniędzy na konto. Kwota za przesyłkę jest doliczana do całości zamówienia i przesłana na konto. Zastrzegam sobie prawo do zmiany ustalonych terminów w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (mróz, upał). Minimalne zamówienie towarów lub zwierząt wynosi 50 zł (bez kosztów przesyłki) . WAŻNE!!! Przed złożeniem zamówienia prosimy o sprawdzenie w rozkładzie jazdy PKP czy istnieje bezpośrednie połączenie z miastem do którego mamy wysłać przesyłkę jak również godzin przyjazdu i odjazdu pociągów. Wysyłki realizujemy tylko i wyłącznie w soboty i niedziele w godzinach 7 - 22 http://www.pkp.heh.pl/.

PKS

Możliwe jest również wysyłanie poprzez PKS aczkolwiek ta firma nie świadczy takiej usługi a więc jest to grzeczność po stronie kierowcy i nie musi dojść do skutku. Koszt takiej wysyłki to 15 zł. Szczegóły zamówienia ustalamy telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Przesyłka następuje po uprzedniej wpłacie na konto, które podam osobiście zainteresowanemu. Zamówienie zostanie zrealizowane w najbliższy weekend od chwili otrzymania pieniędzy na konto. Kwota za przesyłkę jest doliczana do całości zamówienia i przesłana na konto. Zastrzegam sobie prawo do zmiany ustalonych terminów w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (mróz, upał). Minimalne zamówienie towarów lub zwierząt wynosi 50 zł (bez kosztów przesyłki) . Przed złożeniem zamówienia proszę o sprawdzenie rozkładu jazdy czy istnieje bezpośrednie połączenie pomiędzy miejscowościami jak i również godzin przyjazdu i odjazdu autobusów. Wysyłki realizujemy tylko i wyłącznie w soboty i niedziele w godzinach 7 – 22

Kurier

Koszt przesyłki kurierskiej – 40 zł Minimalna wartość zamówienia 100 zł bez kosztów wysyłki. Wysyłki realizowane są po uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Poczta Polska

Wybrane gatunki wysyłamy na warunkach ostrożnych paczką pocztową. Koszt paczki – 15 zł do 1 kg. Zainteresowany tą forma wysyłki powinien skontaktować się ze sklepem czy dany gatunek można wysłać tą forma wysyłki. Paczki wysyłamy dwa razy w tyg. w środę i w poniedziałek. O ile w danym tygodniu nie występują święta i dni wolne od pracy wtedy wysyłamy w poniedziałki. Nie odpowiadamy za opóźnienia wynikające z pracy Poczty Polskiej i co za tym idzie upadki zwierząt podczas wysyłki. Sklep po umówieniu się za pośrednictwem strony udostępnia odbiór osobisty towaru i płatność przy jego odbiorze.

WYSYŁKA INNYCH TOWARÓW

Kurier

40 zł większość paczek oprócz niektórych dużych szklanych zbiorników. O cenę paczek wielkogabarytowych zapytaj mailowo.

Poczta Polska

Paczka Pocztowa Priorytetowa
Gabaryt A Ostrożna Gabaryt B
Do 1 kg 11 15 14,50
1- 2 kg 13 17 17
2-5 kg 14,50 25 19
5- 10 kg 20,50 34 26

Gabaryt A to paczki o wymiarach 90 x 140 mm, żaden z wymiarów nie może przekroczyć: długość 600 mm, szerokość 500 mm, wysokość 300 mm Gabaryt B to paczki o wymiarach długość 600 mm, szerokość 500 mm, wysokość 300 mm, jeśli choć jeden z wymiarów przekracza długość 600 mm, szerokość 500 mm, wysokość 300 mm.

Pobranie Pocztowe

Wyliczane jest przez administratora sklepu na podstawie wartości zrobionych zakupów, wagi paczki i opcji i kategorii towaru. Przy wyborze tej opcji wyślemy Ci kwotę którą zapłacisz przy odbiorze. Płatności ta drogą może dokonywać jedynie klient , który jest zarejestrowany w naszej bazi danych od 6 miesięcy i co najmniej dwa razy dokonywał zakupów w naszym sklepie. Ostrożnie przy towarach typu szkło, żywe zwierzęta, ceramika, plexi i inne. Nie opłacenie przez klienta tej opcji uniemożliwia reklamacje na towar uległy uszkodzeniu podczas wysyłki.